2022’de İş İçin Reddit Nasıl Kullanılır?

1. Reddit reklamları için ödeme yapın

Son veriler , Reddit satın alma yolculuklarının diğer sosyal platformlara kıyasla daha derin araştırma oturumları, dokuz kat daha hızlı satın alma kararları ve %15 daha fazla harcama ile sonuçlandığını ortaya koydu.

Reddit’te reklam vermek, muhtemelen ürünlerinizi Reddit’te pazarlamanın en güvenli yollarından biridir. Reddit reklamlarıyla, insanları abone oldukları alt dizinlere göre hedefleyebilirsiniz, bu da çok özel, süper tutkulu nişlerin önüne geçmenizi sağlar.

Reddit reklamcılığının, Facebook reklamlarında veya Google Ads’de alışık olabileceğiniz tıklama başına maliyet (TBM) yerine gösterim başına maliyet (BGBM) temelinde çalıştığını unutmayın.

2. Anlaşmaları doğru alt dizinlerde tanıtın

Her şey için bir alt dizin var ve buna fırsatlar da dahil. Bir indirim kodunuz varsa veya bir indirim yapıyorsanız, bunu indirimler gibi topluluklarda paylaşabilirsiniz. bilinçli alışveriş yapanların takılma eğiliminde olduğu

3. Müşteri hizmetleri ve topluluk yönetimi

Hem küçük hem de büyük markalar, marka sözleri için Reddit’i izlemeyi ve bunlara yanıt vermeyi düşünmelidir. Reddit’te potansiyel satın almalar hakkında soru soran, şirketler hakkında şikayetler yayınlayan ve dikkat etmek isteyeceğiniz diğer şeyler hakkında konuşan birçok insan var. Bir topluluk yönetimi planı, Redditor’larla daha fazla etkileşime ve daha fazla satışa yol açabilir.

4. İlginç bir şey yayınlayın (işinizle ilgili olabilir)

Reddit pazarlamayı sevmeyebilir, ancak özgünlüğü sever. Pek çok girişimci için işleri hayatlarının bir uzantısıdır ve belirli bağlamlarda bunu paylaşmak gerçek dışı olarak görülmeyecektir.

Findlay Hats’in bunu nasıl yaptığına bir bakın (ve sonuç olarak 28.000 $ kazandı ).

5. Zorlayıcı bir hikayeniz varsa bir AMA yapın

Reddit’te AMA yaparak şirketinizin profilini yükseltebilir ve kişisel markanızı oluşturabilirsiniz. r/AMA’da yayınlayın veya ilgili bir gönderi bulun ve “______’ın CEO’suyum” şeklinde yorum yapın . Bana istediğini sor.”

AMA’lar, Steve Wozniak’a kadar bu araba satıcısı gibi sıradan insanlar tarafından yürütülür.AMA’lar , Apple’ın kurucu ortağıKendinizi benzersiz bir içgörüye sahip biri olarak konumlandırabildiğiniz sürece, Reddit’in soracak güzel soruları olacaktır.

6. Viral içeriğin küratörlüğünü yapın

Reddit, sonsuz bir iyi içerik kaynağıdır. Sattığınız niş alanıyla ilgili alt dizinlere abone olarak, makaleler, videolar , GIF’ler ve daha fazlası gibi sürekli olarak en kaliteli içeriğin derlenmesine sahip olacaksınız .

7. Yerel veya uzak yetenekler işe alın

Herhangi bir sosyal ağ gibi , belirli yetenekleri bulmak ve işe almak için Reddit’i de kullanabilirsiniz. Tam zamanlı işe almak için yakınınızda oturan birini arıyorsanız, şehrinizin veya bölgenizin alt dizinindeki iş hakkında ilan verebilirsiniz (örneğin, r/Toronto , Toronto’da işe alıyorsanız). Veya ihtiyacınız olan becerilere ayrılmış alt dizinlere gönderebilirsiniz (örneğin, bir metin yazarı arıyorsanız , r/ copywriting ).

8. Pazar araştırması ve geri bildirim

Alt dizine bağlı olarak, abonelerinden web siteniz veya ürün fikriniz hakkında size geri bildirimde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Özellikle yeni bir kullanıcıysanız, işle ilgili olmayan alt dizinlerde bunu yaparken dikkatli ve şeffaf olun.

Şüphe duyduğunuzda, r/Entrepreneur gibi işle ilgili alt dizinlerde geri bildirim isteyin .

9. Bir alt dizinde yarışma düzenleyin

Bir içeriği çalıştırmak, değere katkıda bulunacak şekilde bir alt dizin oluşturabilir. Bir yarışma veya çekiliş düzenlemek istiyorsanız, bir subreddit’in modlarına ulaşabilir (bunları kenar çubuğunda bulabilirsiniz) ve bir düzenleme yapabilirsiniz.

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Akın Yılmaz Dropshipping Canlı Serisi #12

pusula icon
GAZİANTEP PUSULA DİGİTAL AJANS - Zeki AYPARÇASI
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
GAZİANTEP PUSULA DİGİTAL AJANS - Zeki AYPARÇASI
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
06:54