Gaziantep Seo Hizmeti Sayesinde Google İlk Sırada olun


Sıralama Performansı Garantili Gaziantep Seo Çalışması 

Seo çalışmasını sırasından sayamadığımız birçok kriter ile değerlendirme yapmaktayız. Kelime odaklı çalışmalar ile 1 sayfa üzerinden birçok kelimeden hit almanız sağlanır.

Gaziantep seo hizmeti alan memnun müşteriler arasına sizde katılabilirsiniz. Projenin hakkında detaylı konuşmak isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Organik Trafik Nedir?

Organik Google trafiği , herhangi bir Google reklam, facebook reklam ya da belirli sitelerde alınan sponsor ücreti ödemeden Google aramalarından doğal bir şekilde arama motoru sonuçlarından web sitenize gelen ziyaretleri ifade eder.

SEO Nedir, Doğal SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini artırır.

Biz Ne Yapıyoruz ?

Eticaret ve websiteleriniz için Google arama motoru için sitelerin arama motorlarının daha iyi anlaması ve tanıması için kullanıcı odaklı  iş yaparız. Web sitesi ve e ticaret sitesi için site içi seo çalışmalarında seo uzmanlığı olarak yer alıyoruz. Seo çalışması site içi seo'nun yanında aynı zamanda site dışı seo dediğimiz ( Backlink ) kaynakları sağlamaktayız. Site içi seo çalışmaları nasıl yapılır diye sorarsanız aşağıdaki başlıklardan okuyabilirsiniz.  Site içerisindeki tüm eksiklikler giderilerek web websitelerinin  arama motoru optimizasyonu seo uzmanı tarafından gerçekleştirilir.  Söz konusu seo uzmanında aynı zamanda google reklamları hakkında bilgisi olması size her zaman avantaj sağlayacaktır. Google reklamızın düzenli ve dengeli harcama yapması önemlidir.  Gaziantep seo hizmeti verdiğimiz için çalışmalarımız arasında google reklamlarına yer vermekteyiz. Pusula digital ajans Seo - reklam - içerik ve digital  hizmet vermektedir. 

Ücretli Danışmanlık ve Eğitim Almak isterseniz 

Eğitmen Ad Soyad :  
ZEKİ AYPARÇASI
Telefon : 
0542268 69 52
Adres : 
Mücahitler Mahallesi 52083 Nolu Cadde Yasem İş Merkezi Kat: 8 No:801, 27090 Şehitkamil/Gaziantep
Ücret Tarifesi : 
Website ve kişiye göre değişkenlik gösterir.
Eğitim içeriği : Başlangıç Seo Eğitimi ,  Website Seo Çalışması , Kurumsal Site Seo Çalışması , Profesyonel ileri seviye Seo Çalışması
Eğtim Saati: 8 Saat
Eğitim Konuları :Teknik Seo , İç Seo , Dış Seo Gaziantep SEO Nedir, SEO Nasıl Yapılır?

SEO, website ve e-ticaret sitelerinin en büyük arama motoru Google olmak üzere, Google , yandex , bing ,yahoo arama motorlarının sonuçlarında üst konumda yer alabilmesi için yapılan bir optimizasyon işlemleridir. Site içi SEO web sitelerinin kullanıcı deneyimi iyileştirmek için geliştirilir. Site dışı SEO dışında ise popülerliğinin artırılması sağlanır. Gaziantep Yerel SEO ve Genel arama motorlarındaki yapılan çalışmalar sonucunda Google’ın istediği şekilde davranan siteler anahtar kelimelerinde yükselmeye başlar. 


Gaziantep SEO Çalışması Ne Kazandırır?

SEO Çalışması sonuçunda hedeflenen kelimelerde arama motorlarında, istediğiniz anahtar kelimelerinizde üst sıralarda olabilir ve yüksek arama trafiğine erişebilirsiniz. Gaziantep SEO çalışmasına başladığınızda sitenizin itibarı kalıcı olarak yükselecek ve zaman içerisinde yeni müşterilere ulaşabileceksiniz.

SEO Çalışması Ne Kadar Sürer?

SEO çalışmasında başarıyı elde etmek için ve kalıcı olmasını sağlayabilmek 3 ay ile 12 ay arasında değişen belirli işlemleri kapsayan çalışmalardır. İlinizde veya genel sıralamada örneğin Gaziantep gibi bir yerde  bu başarıyı etkileyen faktörlerin başında; İçerik Yapısı , Ürün çeşitliliği , sitenin geçmişi, rekabeti ve tanımı gelmektedir. Düzgün yapılan çalışmalar sonucunda hızlı bir şekilde sonuç almak mümkündür. Rekabet olan bir çalışmada doğal SEO çalışması ile uzun zamanlı yol alabilirsiniz.

Seo zehirlenmesinin en yaygın amacı nedir ?

Seo zehirlenmesinin en yaygın amacı ; Google tarafından sevilmeyen farklı kaynaklardan alınan black seo ( yanlış seo ) hizmetidir. Kısa zamanda ilk sayfaya çıkmayı garanti eden kişilerden ve firmalardan uzak kalmak sizin için en iyisi olacaktır. Anlık yükselişler yakalayabilirsiniz fakat belirli zaman sonra ciddi sıralama kaybı yaşayabilirsiniz.

Öneri: 

Seo çalışması uzun soluklu bir çalışmadır. Google ilk sayfa ve ilk sırada olmak isterseniz Google Adwords reklamlarını tercih edebilirsiniz. 

Gaziantep Yerel SEO

Gaziantep yerel SEO hizmetleri, web sitelerini yerel aramalar için optimize ederek işletmelerin büyümesine yardımcı olur.

Bu yazıda size web sitenizi yerel arama motorları için nasıl optimize edeceğinizi göstereceğiz. Ayrıca yerel SEO'nun neden önemli olduğunu ve bunu işinizi geliştirmek için nasıl kullanabileceğinizi açıklayacağız.

İnsanların işletmenizi ararken hangi anahtar kelimeleri kullandığını öğrenin.

Ücretsiz ve kurulumu kolay olduğu için Google My Business (GMB) ile başlamalısınız. Adresinizi, telefon numaranızı, fotoğraflarınızı, yorumlarınızı ve daha fazlasını eklemenizi sağlar. Girişinizin yerel arama sonuçlarında görünmesini istiyorsanız, ayrıntıları doğru bir şekilde doldurmanız gerekir.

Yerel SEO, çevrimiçi pazarlamanın en önemli yönlerinden biridir. Google, Bing, Yahoo ve diğer büyük arama motorlarında üst sıralarda yer almak istiyorsanız, yerel sonuçlarda listelenmelisiniz. Nedeni basit – yerel sonuçlarda listelenmiyorsanız potansiyel müşteriler sizi bulamaz. Ve onlar seni bulmadan hiçbir şey satamazsın.

Yerel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), çevrimiçi pazarlamanın en önemli yönlerinden biridir. Google, Bing, Yahoo ve diğer büyük arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak istiyorsanız, sitenizi yerel aramalar için optimize etmeye odaklanmalısınız. Bunun nedeni, belirli bir bölgede bulunuyorsanız, sektörünüzle ilgili ürün ve hizmet arayan birçok insanın olması ihtimalidir. Onlar tarafından bulunabilmeniz için sonuç sayfasının en üstünde listelenmeniz gerekir.


SEO Çalışma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

SEO fiyatlarımız; 2.000 TL ile 6000 TL aralığında değişmektedir. Seo çalışmalarında önemli olan anlık yapılan hit şişirmeleri değildir. Sizi gerçekten başarıya ulaştıracak hamleler atılması gereklidir. Bütün içerikler incelenmeli tek tek manuel kontrol edilmedi aynı zamanda dışardan alınan destekler ile marka bilinirliği elde edilmelidir.

Pusula Digital Danışmanlık SEO Çalışmalarında Hangi SEO Araçlarını Kullanılır?

Gaziantep SEO çalışmalarında  kullanılan SEO araçları en popüler araçlardır. Rakip analizleri yanında en değerli olan anahtar kelime tespitleri için kullanmaktayız. Bu araçların kullanım alanları rakip ve sektör analizi, teknik optimizasyon, içerik optimizasyonu ve raporlama olarak dörde ayrılabilir. Sıklıkla kullandığımız SEO araçları şunlardır: ScreamingFrog, Ahrefs, Semrush, SimilarWeb, Oncrawl, Deepcrawl, Google console, ubersugget vb. gibi birçok anahtar kelime araçı kullanmaktayız.

Ne Kadar Süre SEO Hizmeti Almalıyım?

SEO danışmanlığı düzenli olarak alınması gereken bir hizmettir. Tamamen website içerikleriniz ve hedef kitleniz bizim için çok değerlidir. Rakiplere ve sitenizin durumuna göre süreç içerisinde farklı SEO stratejileri oluşturulmalıdır.


SEO Danışmanlığı Nedir?

Gaziantep SEO Danışmanlığı, internet sitelerini arama motorlarının yönergelerine uygun hale getirerek ilgili internet sitesinin arama motorlarındaki görünürlüğünü, sıralamalarını ve performansını iyileştirmeyi hedefleyen bir çalışmadır. Gaziantep SEO Danışmanlığı hizmetinde temel hedef; website veya e-ticaret sitenizin hedeflediği kitlenin gerçekleştirdiği sorgularda, siteye ait URL'lerin SERP 'te (Arama Motoru sonuçlarında) daha iyi konumda ve  sıralarda yer almasıdır.

SEO Danışmanının Görevleri Nelerdir?

Gaziantep SEO Uzmanının görev tanımı oldukça geniştir. Anlaşma sonunda çalışacak aşamalarının herbir adımı belirlenmeli ve her ne kadar çalışılan işin  (proje gereksinimlerine ve sözleşme hususlarına bağlı olarak) değişiklik gösterse de içerik stratejisi kurgulamaktan teknik optimizasyona, site dışı SEO çalışmalarından rakip analizine kadar pek çok husus, SEO uzmanlarının görev tanımında kendine yer bulur.


SEO işi nedir?

SEO nedir nasıl yapılır?

SEO uzmanı ne kadar maaş alır?

SEO çalışmasında neler yapılır?

SEO öğrenmek zor mu?

SEO kuralları ne demek?

SEO uzmanı nasıl olunur?

SEO stratejisi nedir?

SEO kriterleri nelerdir?

SEO zehirlenmesinin en yaygın amacı nedir?

SEO neden gerekli?

SEO nasıl artar?

Bir web sitesi için neden SEO işlemi yapılmalıdır?

Kimler SEO uzmanı olabilir?

SEO nasıl okunur?

SEO uyumlu yazı nasıl yazılır?

Yazılımda SEO nedir?

SEO kaça ayrılır?

SEO süreci nedir?

SEO pozitif ne demek?

SEO uyumlu web sitesi nasıl yapılır?

SEO hizmeti nasıl verilir?

SEO çalışmalarında en çok dikkat edilen konularında başında aşağıda yer alan konular ve talepler göz önünde bulundurulmalıdır. SEO uzmanın en çok takip ettiği ve seo çalışmalarında sizlere sunacağı hizmetler aşağıda bulunmaktadır.


Anahtar Kelime Sayısı
Müşterinin Talep ettiği Kelimeye SEO çalışması yapılmaktadır.
Özgün İçerik Üretimi ve Girişi
Siteye her ay düzenli en az 10 Adet içerik üretimi ve girişinin sağlanması.
Ortalama Ticari Büyüme
Çalışma sonucunda sektöre ve sitenin mevcut durumuna bağlı %35-%1000 arasında ticari büyüme.
Backlink Çalışmaları
Aylık Ortalama 150+ Siteden backlink inşasının sağlanması.
Long Tail Kelime Çalışması
Belirlenen anahtar kelimelere ek olarak 50+ Uzun Kuyruklu kelimede SEO çalışması.
Sıra Takip Analiz
Projenin ilk aşamasından itibaren mevcut konumların takibinin sağlanması.
Sektörel Link Çalışmaları
Sektöre uygun bağlantı alınabilecek sitelerin tespit edilmesi ve temin edilmesi.
Rakip Analizi
Güçlü rakiplerin belirlenmesi ve daha otoriter bağlantı, içerik inşası sağlanması.
Site içi SEO Optimizasyonu
Site içi içerik, h etiket vb hataların tespit edilmesi ve giderilmesi.
Site Hız Optimizasyonu
Pagespeed, Gtmetrix vb değelerin iyileştirmesi için yapılan işlemler.
Zararlı Link Analiz ve Temizliği
Zararlı bağlantıların tespiti, reddedilmesi ve takibinin sağlanması.
Basın Bülteni Çalışmaları
Projeye özel basın bültenin derlenmesi ve dağtımının sağlanması.
Yerel Seo Çalışmaları
Hedeflenen lokasyona özel optimizasyonların sağlanması.
Raporlama
Süreç hakkında haftalık periyotlarda bilgilendirme ve aylık raporlama sağlanmaktadır.

Seo danışmanı

Site İçi (On-Page) SEO Nedir ve Neleri Kapsar?

Kurumsal website - e-ticaret sitesinin arama motorları tarafından belirtilen kriterlere uygun olarak optimize edilmesine On-Page SEO (Site İçi SEO) adı verilir. Çalışan site içi SEO optimizasyonu olduğundan hem kullanıcıları ve arama motoru algoritmasını göz önünde bulundurulur.

Örnek Çalışma Gaziantep Site İçi SEO

Meta Açıklaması

Gaziantep Sayfa İçi SEO, web sitenizi arama motorları için optimize etmede önemli bir adımdır. Sitenizin Google'da görünürlüğünü artırmak için ne yapılması gerektiğini öğrenin.

Bu yazımızda , ürün veya hizmetlerinizi arayan kişilerin sizi kolayca bulabilmesi için web sitenizi arama motorları için nasıl optimize edeceğinizi göstereceğiz.

Değer Aktaran Bir Başlık Etiketi Oluşturun.

Başlık etiketi, ziyaretçilerin web sitenize geldiklerinde gördükleri ilk şeylerden biridir. İşletmenizle ilgili anahtar kelimeleri içermeli ve sayfanızın içeriğini açıklamalıdır. Başlık etiketinizdeki kelimelerin sayfanızın içeriğiyle alakalı olduğundan emin olun. "Hakkımızda" gibi genel bir başlık etiketi kullanırsanız, arama yapanlara fazla değer kazandırmazsınız. Bunun yerine, “Doğru Çatı Kaplama Müteahhiti Nasıl Seçilir” gibi daha açıklayıcı bir şey deneyin.

Arama Motorlarına Siteniz Hakkında Bilgi Veren Meta Açıklamaları Yazın.

Ayrıca sitenizdeki her web sayfası için meta açıklamalar yazmanız gerekir. Bu açıklamalar, arama sonuçlarında başlık etiketlerinizin altında görünür. İnsanların sitenize tıklamaya karar vermelerine yardımcı olurlar. Açıklama 60 ila 160 karakter uzunluğunda olmalıdır, bu nedenle tıklamaları çekmek için yeterli metin içerdiğinden emin olun.

URL Yapınıza Anahtar Kelimeler Ekleyin.

WordPress kullanıyorsanız, kalıcı bağlantılarınıza anahtar kelimeler eklemek için kullanılabilecek eklentiler vardır. Bu, herhangi bir kodu düzenlemek zorunda kalmadan URL'lerinize kolayca anahtar kelimeler eklemenize olanak tanır.

İçeriğinize Görselleri Dahil Edin.

Gönderilerinize ve sayfalarınıza resim eklemek, onları görsel olarak daha çekici ve okunması daha kolay hale getirmeye yardımcı olur. Ayrıca içeriğinizi daha paylaşılabilir hale getirir.

Mobil Cihazlar İçin Optimize Edin.

Sitenizi mobil cihazlar için nasıl optimize edeceğinizi bilmiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.


Site Dışı (Off-Page) SEO Nedir ve Neleri Kapsar?

Backlink çalışmaları , haber siteleri ,sosyal medya çalışmaları, tavsiyeler ile sitenizin hem kullanıcı hem de Google bot’lar için bilinirliği artıran çalışmalardır. Söz konusu site dışı (Off-Page) SEO optimizasyonu olduğunda hem kullanıcıların hem de arama motoru robotlarının ilgili sayfayı daha iyi anlamlandırmasına yardımcı olur.


Website E-ticaret  Teknik Optimizasyon


Gaziantep seo hizmeti aldığınız ilk olarak yapacağımız işlem website teknik problemlerinin çözümlenmesidir. Bütün incelemeler yapıldıktan sonra website altyapısı hazır olduğunda Google taraflı anasayfa problemlerinden sonra artık diğer işlemlere geçebiliriz.


Search Console Kontrol ve Optimizasyonu

Semrush ve Ahrefs Analiz ve Optimizasyonu

Google Analytics Kontrol ve Optimizasyonu

Yandex Metrica Kontrol ve Optimizasyonu

SSL Kontrol ve Optimizasyonu

Robots.txt Kontrol ve Optimizasyonu

Sitemap Kontrol ve Optimizasyonu

.hreflang Kontrol ve Optimizasyonu

Url Yapısı Kontrol ve Optimizasyonu

Breadcrumb Kontrol ve Optimizasyonu

Hata Kontrolleri ve Optimizasyonu (301, 404, 503..)

Canonical Kontrol ve Optimizasyonu

Kırık Bağlantı Kontrol ve Optimizasyonu

İç ve Dış Bağlantı Kontrol ve Optimizasyonu

Site Hız Kontrol ve Optimizasyonu (Pagespeed, Gtmetrix)

404 Sayfası Kontrol ve Oluşturulması

Open Graph Kontrol ve Optimizasyonu


Website E-ticaret  İçerik ve İç Optimizasyon


Yinelenen İçerik Kontrolü ve Optimizasyonu

Kopya İçerik Kontrolü ve Optimizasyonu

Başlık Kontrol ve Optimizasyonu

Açıklama Kontrol ve Optimizasyonu

Diğer Arama Motorları için Keyword Optimizasyonu

Trend Aramaların Tespiti ve İçerik Oluşturulması

Rakip Sitelerin Trafik Aldığı Sayfaların Tespiti ve Oluşturulması

Görsellerin Kontrol Ve Optimizasyonu

Website E-ticaret Site Dışı SEO


Rakip Analizi ve Bağlantı Araştırması

Dış Bağlantı Stratejisinin Oluşturulması

Güçlü Arama Sonuçlarında Yer Alan Bloglardan Bağlantı Çalışması

Zararlı Bağlantıların Tespiti ve Reddetme

Sosyal Medya Çalışmaları

Basın Bülteni Çalışmaları

Sözlük, Forum vb Güçlü Referanslardan Çalışmalar

Global Bağlantı Oluşturma Çalışmaları


pusula icon
GAZİANTEP PUSULA DİGİTAL AJANS - Zeki AYPARÇASI
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
GAZİANTEP PUSULA DİGİTAL AJANS - Zeki AYPARÇASI
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
04:07