E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı , e-ticaret danışmanları ve e-ticaret uzmanları birçok farklı alana ayrılmıştır. Bazıları dijital performans hizmetleri sunarken, diğerleri depolama ve lojistik ve yine de diğerleri iş geliştirme sunuyor. Pusuladigitalajans.com olarak 2012 yılından bu yana her alanda uzman kadromuz ile e-ticaret markalarına danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 91'den fazla farklı projede, pazarlama, dijital pazarlama, strateji ve iş geliştirme departmanlarında görev yapan Türkiye'nin lider markaları.

Danışmanlık süreci eskiden 10, 20 hatta 30 yıllık tecrübe ile yapılırdı. Ancak e-ticaretin günümüzde çok hızlı ilerlemesi ve kısmen yeni bir yöntem olarak varlığını sürdürmesi nedeniyle 2,3 yıllık deneyime sahip e-ticaret danışmanlığı yapmaya çalışan birçok arkadaş ortaya çıkıyor. Bu durumda çoğu firma hayallerinden uzağa gerekli adımları atarak ve kararlı adımlar atarak uçurumun kenarına taşınmak zorunda kalabilir. Sonuçta, kayıp şirketin sahibine gider. Burada yapılacak ilk şey referanslara bakmak ve aynı sektörden referanslar aramak değil, bu referansların başarılı olup olmadığını tahmin etmektir. Elbette mutlak başarı asla danışmanla bitmez. Başarının anahtarı danışmanda olduğunda, hiçbir projede başarısız olmazlar ve sizinle çalışmak için zaman bulamazlar. Başarının iki ayağı vardır, biri sizsiniz, diğeri danışmanınız. Ne kadar senkronize ve omuz omuza çalışırsanız ve her iki taraf da katkıda bulunursa, o kadar başarılı olabilirsiniz.

Son söz olarak size ciro, satış garantisi vs verenlere güvenmeyin. E-ticarette çok farklı dinamikler var, 200'den fazla projede yer almamıza rağmen destek alarak yola çıkacak cesareti bir türlü bulamıyoruz. ve garantili satış. Çünkü her projenin kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Her markanın SWOT analizi farklı sonuçlar vermektedir. Bu yüzden her projede yoğurdu farklı yiyoruz. Siz siz olun turşum var diyene tuzla koşmayın. Ayaklarınızı yere sağlam basın. Mümkünse başarısız projeleri daha yakından inceleyin, çünkü asıl hileler buradadır.

Pusuladigitalajans.com Tam Kapsamlı E-Ticaret Danışmanlık Ajansı ile çalışmakla ilgileniyorsanız, öncelikle hangi danışmanlığı sunduğumuzu kontrol edebilirsiniz.


E-ticaret Stratejisi


E-ticaret stratejisi, birçok alanı kapsayan ve genellikle e-ticaret yöneticilerinin çalışmalarını kapsayan bir iştir. Pusuladigitalajans.com , e-ticaretin stratejik planlamasında verdiğimiz tavsiyeler ile markanızın yapması gereken yatırımları, çalışan sayısını, personel kalitesini yani insan kaynaklarını nasıl yönetmeniz gerektiğini ve SWOT Analizinizi oluşturan, sektörel, bölgesel ve kitlesel fırsatları, tehditleri, güçlü ve zayıf yönlerimizi analiz eden, attığınız her adımda size entelektüel ve pratik destek sağlayacak bir danışmanlık firmasıdır. Bir Mobil Uygulama Oluşturmalı mıyım? Hangi yük ve/veya yükle çalışmalısınız? Personel maliyetleriniz ile cirolarınız arasındaki ilişki doğru mu? Rakiplerinizin ne kadar gerisindesiniz? Rakiplerinizi nasıl yakalayabilir, hatta sollayabilirsiniz? Hangi adımlara öncelik vermelisiniz? B. gibi her konuda yanınızdayız. Projenize yönelik stratejiler geliştirmek için sizinle omuz omuza çalışıyoruz.


Strateji önce kişiye, kuruma ve markaya göre değişir, ardından sektöre, rakiplere ve içinde bulunulan evrene göre farklılık gösterir. Bu nedenle sizin için özel bir strateji geliştirilmeli, güçlü yönleriniz vurgulanmalı ve rafine edilmeli, zayıf yönleriniz ve dış tehditler iyileştirilmeli ve savaşa uygun hale getirilmelidir. pusula icon
GAZİANTEP PUSULA DİGİTAL AJANS - Zeki AYPARÇASI
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
GAZİANTEP PUSULA DİGİTAL AJANS - Zeki AYPARÇASI
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
04:38